Kurumsal

Kurumsal

daha sağlıklı ve kaliteli ürünler

Hakkımızda
Nihoruz un Fabrikası Amasya ilinin Merzifon ilçesinde 1990 yılında kurulmuştur.
Şirketimizin, biri Amasya ili Merzifon ilçesinde, diğeri de Tekirdağ ili Saray ilçesinde de olmak üzere 2 adet fabrikası vardır. Şirket merkezimiz SAMSUN‘dadır.

Fabrikalarımızda özellikle yurtdışından ithal edilen kaliteli buğdaylarla, siz müşterilerimizin tüketimine sunulmak üzere daha sağlıklı ve kaliteli ürünler üretilmektedir.

Pazar alanımız çok geniş olduğundan, siz değerli müşterilerimize zamanında cevap verebilmek amacıyla alanında uzman 20’ye yakın pazarlama sorumlusu arkadaşımızla birlikte en iyi hizmeti sunmanın gayreti içindeyiz.

Şirketimiz günden güne hızla bir şekilde büyüyerek Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Özellikle yurtiçinde geniş bir alana yayılan pazarlama ağı bunun bir göstergesidir. Şirketimiz, ödediği vergilerle her zaman Samsun ilinde üst sıralardaki yerini almıştır. Ortalama 70 çalışanımızla siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye devam edeceğiz.

Her iki fabrikamızda günlük ortalama günlük 400 ton buğday işleme kapasitesindedir. Ürünlerimizi, fırınlar ve pastaneler başta olmak üzere ekmeklik, baklavalık, pastalık, yufkalık, hamur işleri, pizza ve diğer ürünler için üretmekte, geniş ürün yelpazesi ile piyasaya sürmekteyiz.

Fabrikalarımız da 20 bin ton kapasiteli çelik buğday silosu, 5 bin ton kapasiteli yatay beton silosu yer almaktadır.

Teknolojiyi yakından takip eden yapısı, ar-ge yatırımlarına verdiği önem, uzman kadrosu, teknolojik laboratuvar araçları ve kaliteli hammadde kullanımı, geçen zaman içinde firmamızı bölgesel bir fabrika olmaktan çıkarmış, sektörde ve ülke genelinde önemli bir mevkie taşımıştır.

Kaliteli ürünler üretmenin yanı sıra müşterilerimize zamanında ulaşmasını sağlamak için, Türkiye geneline ürün sevkiyatlarımızı firmamıza ait araçlarımız ile yapmaktayız.
Hakkımızda
Vizyon & Misyonumuz
Vizyon
Un üretiminde farklılık oluşturacak yeni teknikler ve teknolojiler üreterek bir dünya markası olmak.

Misyonumuz
Üretimlerimizin, en verimli teknik ile üretimi için; isabetli teknolojiyle, el değmeden tamamen hijyenik şartlarda tüketiciye ulaştırmak.
Kalite Politikamız
Kalite ve fiyat açısından rekabet edilebilir ürünler üretmek.
Üzerinde çalıştığımız her konuda bir tamlık duygusuna ulaşmayı başarmak.
Geliştirilen tüm ürünlerde ayrıcalıklar oluşturmak ve oluşan ayrıcalıkları, Kalite belgeleri ile tescillemek.
Uzman idare ekibimiz ve personelimiz ile müşterilerimize ekmeklik un, pasta unu, baklavalık ve böreklik un, yufkalık un üretimini Amasya un fabrikaları içerisinde en kaliteli üretimi yapmaya çalışanlardanız.
online Ürün Kataloğu lütfen tıklayınız Online Ürün Kataloğu online Sipariş Formu lütfen tıklayınız Online Sipariş Formu
İhracat Yaptığımız Ülkeler İhracat Yaptığımız Ülkeler Şirketimiz günden güne hızla bir şekilde büyüyerek Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Özellikle yurtiçinde geniş bir alana yayılan pazarlama ağı bunun bir göstergesidir. Şirketimiz, ödediği vergilerle her zaman Samsun ilinde üst sıralardaki yerini almıştır. Ortalama 70 çalışanımızla siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye devam edeceğiz.